Ivan Bukovský - Moiry

Nejdelší strana: 48 cm

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno v pravo deole Bukovský 2023. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

111658. Moiry
Dražba ukončena:29.02.2024 22:49:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč