Ivan Bukovský - Miserere

Nejdelší strana: 58 cm

Olej na sololitu, 50x40 cm Signováno vlevo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

101557. Miserere
Dražba ukončena:28.09.2023 21:40:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč