Ivan Bukovský - Mátoha

Olej na sololitu, 52x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2022. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

88990. Mátoha
Dražba ukončena:26.01.2023 22:27:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč