Ivan Bukovský - Dvojice

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

110023. Dvojice
Dražba ukončena:21.01.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč