Ivan Bukovský - Dva mudrci

Nejdelší strana: 58 cm

Olej na sololitu, 50x40 cm Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

vydraženo top
101837. Dva mudrci
Dražba ukončena:17.09.2023 20:09:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč