Ivan Bukovský - Betsabé

Olej na sololitu, 54x41 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2021. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

119773. Betsabé
Zbývá:30 dnů, 2 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 30.06.2024 17:28:40 14789
3 000 Kč 29.06.2024 6:19:00 3229