Ivan Bukovský - Adžňa

Olej na sololitu, 74x41 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2018. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

99398. Adžňa
Dražba ukončena:27.07.2023 22:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč