Olej na plátně, 66x51 cm, signováno vpravo dole Bukovský, rám. 1899, Praha Žák UMPRUM v Praze (1920-1923). Poté rytcem v Inwaldově sklárně. Studoval také na AVU (prof. Švabinský). Zabýval se figurální malbou a portrétem. Pozn.: Rám poškozen.