Iva Hüttnerová - Zimní liška

Litografie, 32x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 98. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

93729. Zimní liška
Dražba ukončena:16.04.2023 20:48:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč