Iva Hüttnerová - V posteli

Litografie, 23x29 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Iva Hüttnerová. Pasparta, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

55329. V posteli
Dražba ukončena:14.01.2021 19:27:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč