Iva Hüttnerová - Svaz českých velocipedistů

Litografie, 23x12 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 98. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 23 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

73453. Svaz českých velocipedistů
Dražba ukončena:16.03.2022 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč