Iva Hüttnerová - Salon pro psy

Litografie, 39x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 11. Rám, sklo.

Pozn.: Autorský tisk.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

73528. Salon pro psy
Dražba ukončena:16.03.2022 22:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč