Iva Hüttnerová - Rodinný portrét

Litografie, 27x21 cm, signováno vpravo dole Hüttnerová, volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

8888. Rodinný portrét
Dražba ukončena:30.03.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč