Iva Hüttnerová - Půjčovna lodiček

Litografie, 38x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 08. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

73672. Půjčovna lodiček
Dražba ukončena:17.03.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč