Iva Hüttnerová - Pošťák

Litografie, 15/100, 32x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 21. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: List v horní části mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

vydraženo top
95519. Pošťák
Dražba ukončena:21.05.2023 20:41:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč