Iva Hüttnerová - Pension

Litografie, 38x27 cm, signováno vpravo dole Iva Hüttnerová, rám, zaskleno.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

12591. Pension
Dražba ukončena:21.09.2017 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč