Iva Hüttnerová - Noční Karlův most

Litografie 90/90. 30x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

103088. Noční Karlův most
Dražba ukončena:01.10.2023 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč