Iva Hüttnerová - Nikdo není doma

Litografie 15/100, 32x25 cm, Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnetová 21 Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

123729. Nikdo není doma
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:58:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč