Litografie, 24x18 cm. Signováno dole uprostřed Iva Hüttnerová 03. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

Dražba ukončena:13.03.2019 19:14:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč