Iva Hüttnerová - Manželé

Olej na překližce, 19x28 cm, signováno vpravo dole Iva 81, rám.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

17467. Manželé
Dražba ukončena:29.03.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč