Iva Hüttnerová - Liška je mlsná

Litografie, 12x21 cm. Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 04. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

55299. Liška je mlsná
Dražba ukončena:13.01.2021 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč