Iva Hüttnerová - Koupel ve světnici

Litografie 98/100, 32x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 22. Volný list.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

109202. Koupel ve světnici
Dražba ukončena:14.01.2024 21:45:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč