Iva Hüttnerová - Kdo radosti doma nemá, ten ji marně jinde hledá!

Litografie, 32x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 1999. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

113682. Kdo radosti doma nemá, ten ji marně jinde hledá!
Dražba ukončena:24.03.2024 21:51:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč