Iva Hüttnerová - Kabaret

Litografie, 30x23 cm, signováno dole uprostřed Hüttnerová, rám, zaskleno.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

10784. Kabaret
Dražba ukončena:01.06.2017 19:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč