Iva Hüttnerová - Domácí lékař

Litografie, 38x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hütnerová 16. Rám, plexi.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

95969. Domácí lékař
Dražba ukončena:04.06.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč