Iva Hüttnerová - Čistota sluší tělu i duši

Litografie, 34x25 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 010. Rám, sklo.

Pozn.: Autorský tisk.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

73543. Čistota sluší tělu i duši
Dražba ukončena:16.03.2022 22:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč