Iva Hüttnerová - Chantant

Litografie, 32x27 cm. Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 2003. Rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

18922. Chantant
Dražba ukončena:16.05.2018 18:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč