Iva Hüttnerová - Čekání

Litografie, 61/91, 27x21 cm, Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnerová 91. Pasparta, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

58223. Čekání
Dražba ukončena:15.04.2021 19:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč