Iva Hüttnerová - Casanova

Litografie, 57/100, 28,5x22 cm, signováno dole uprostřed Iva Hüttnerová, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

8718. Casanova
Dražba ukončena:29.03.2017 20:00:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč