Olej na plátně, 31x35 cm. Nesignováno. Rámováno.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč