Iva Hüttnerová - A přece čekám dál

Olej na překližce, 32x25 cm. Signováno vlevo dole Iva 1980. Rámováno.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

130700. A přece čekám dál
Zbývá:13 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.12.2024 20:09:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 29.11.2024 1:39:27 1777