Iva Hüttnerová - V biografu

Litografie, 38x27 cm, signováno vpravo dole Iva Hüttnerová, volný list.

1948, Praha

5866. V biografu
Dražba ukončena:26.10.2016 19:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč