Iva Hüttnerová - Souboj

Litografie, 29x24 cm, signováno vpravo dole Iva Hüttnerová, paspartováno, zaskleno.

1948, Praha

6756. Souboj
Dražba ukončena:01.12.2016 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč