Iva Hüttnerová - Pouštění bublinek

Olej na hobře, 29x23 cm, oválný rám, signováno dole uprostřed, datováno 2000.

1948, Praha

1109. Pouštění bublinek
Dražba ukončena:02.06.2014 20:10:55
Vyvolávací cena:2 800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč