Iva Hüttnerová - Na židovském hřbitově

Litografie, 27x21 cm, signováno vpravo dole Iva Hüttnerová, volný list.

1948, Praha

5867. Na židovském hřbitově
Dražba ukončena:26.10.2016 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč