Iva Hüttnerová - Muzikanti

Olej na sololitu, 28x22 cm, signováno dole uprostřed Iva 1997, rám.

1948, Praha

5821. Muzikanti
Dražba ukončena:26.10.2016 18:50:10
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč