Olej na hobře, 16,5x13 cm, oválný rám, signováno vpravo uprostřed.

1948, Praha

1127. Milý deníčku...
Dražba ukončena:02.06.2014 20:06:50
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč