Iva Hüttnerová - Kořenářka

Olej na překližce, 25x44 cm, signováno vlevo dole a datováno 2000.

Pozn.: Obraz je zavírací, tvoří iluzi krámku.

1948, Praha

1108. Kořenářka
Dražba ukončena:02.06.2014 19:53:46
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:17 300 Kč