Irena Dědičová

304971. Zátiší s modrou konvicí

popis: Olej na kartonu, 34x41 cm. Signováno vlevo dole I. Dědičová 51. Nerámováno.

dražba ukončena: 29.05.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč