Inocenc Šamánek - Kytice

Olej na plátně, 35x31 cm. Signováno vpravo dole In. Šamánek 67. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1916 - ?
Malíř. Studoval malířství soukromě u R. Vejrycha, později na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Zabýval se převážně figurální a žánrovou malbou. Byl členem ČFVU a SVU Mánes.

Inocenc Šamánek
67546. Kytice
Dražba ukončena:17.10.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč