Olej na plátně, 35x31 cm. Signováno vpravo dole In. Šamánek 67. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1916 - ?
Malíř. Studoval malířství soukromě u R. Vejrycha, později na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Zabýval se převážně figurální a žánrovou malbou. Byl členem ČFVU a SVU Mánes.