Inocenc Šamánek

67546. Kytice

popis: Olej na plátně, 35x31 cm. Signováno vpravo dole In. Šamánek 67. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:51:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč