Inka Krčmářová - Pohled na vesnici

Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vpravo dole I. Krčmářová, rám.

1900, Praha
Studentka soukromé školy Al. Kalvody, prof. Rud. Vejrycha a J. Hlavína. Dále se učila na UMPRUM (1922-1924). Častými naměty jejích děl jsou Orlické hory.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3793. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:28.01.2016 20:19:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč