Kombinovaná technika, 62x47 cm. Monogramováno vlevo dole LK, signováno vpravo dole Ludík. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Zezadu štítek.
Nejdelší strana: 75 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci