Persie - Zdobená dýka

Nejdelší strana: 52 cm

Kov, délka 52 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Persie
153745. Zdobená dýka
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč