Indie 20. stol. - Koberec

Nejdelší strana: 154 cm

Ručně tkaný koberec, rozměry: 154x70 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
Indie 20. stol.
119429. Koberec
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč