Olej na plátně, 45x30 cm Signováno vpravo dole I. Weiner - Král. Rámováno.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: 1901 - 1978
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.