Imrich Weiner Kráĺ - Sedící akt

Olej na plátně, 80x40 cm Nesignováno Rámováno.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Ľubomíra Podušela, Csc.

o autorovi: 1901 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85099. Sedící akt
Dražba ukončena:27.10.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč