Imrich Weiner Kráĺ - Mirbachův palác

Akvarel, 27x19 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současná majitelka obraz získala darem přímo od autora v 70. letech.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1901 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.

111662. Mirbachův palác
Dražba ukončena:29.02.2024 22:55:38
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč