Imrich Weiner Kráĺ - Léto

Pastel na papíře, 33x47 cm. Signováno vpravo dole I. Weiner-Král'. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1901 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.

112796. Léto
Dražba ukončena:27.03.2024 20:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč