Imre Perlmutter

69656. Poutník

popis: Olej na kartonu, 11x9 cm. Signováno vlevo dole Perlmutter Imre. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 – 1935
Maďarský impresionista a modernista.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:15:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč limit (28.11.2021 20:10:11) 468
1 000 Kč 25.11.2021 22:10:02 8923