Ilona Wittrisch

61037. Květina s ptáčky

popis: Olej na plátně, 43x32 cm. Signováno vlevo dole Ilona Wittrisch. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč