Ilona Wittrisch - Květina s ptáčky

Olej na plátně, 43x32 cm. Signováno vlevo dole Ilona Wittrisch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Ilona Wittrisch
61037. Květina s ptáčky
Dražba ukončena:01.07.2021 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč